Fan Coil  - VRF - Klima 

SERVİSİ - BAKIMI - TAMİRİ

İCS Mühendislik , profesyonel hizmeti ile fancoil bakımı fancoil servisi,fancoil tamiri hizmeti vermektedir.Fancol ısıtma ve soğutma için Oteller ,iş merkezleri ,plazalar ,alışveriş merkezleri ,hastaneler,fabrikalar ,ofislerde kullanılan ünitelerdir.Konfor kliması olarakta adlandırılabilir.

 

İCS Mühendislik ; tecrübesi ve kalitesini ispatlayan referansları ile fancoil servisi,fancoil bakımı,fancoil tamiri ve vrf bakımı,vrf tamiri,vrf servisi hizmeti vermektedir.

 

Bakım sözleşmesi ile işletmenizin ısıtma ve soğutma  sistemlerinizin tüm sorumluluğunu almaktayız.Sözleşme boyunca ısıtma ve soğutma sistemlerinizin sorunsuz ve verimli çalışması üzerine garanti veriyoruz.

 

İCS Mühendislik olarak onlarca otel,plaza,hastane ve fabrika ile bakım sözleşmesi ile çalışmaktayız.

Fan Coil Servisi Bakımı Tamiri

Fan Coil Servisi Bakımı Tamiri

Plaza Soğutma - Isıtma

Plaza Soğutma - Isıtma

Otel Soğutma - Isıtma

Otel Soğutma - Isıtma

Hastane Soğutma - Isıtma

Hastane Soğutma - Isıtma

Alışveriş Merkezleri Soğutma -Isıtma

Alışveriş Merkezleri Soğutma -Isıtma

İç Mekan Soğutma - Isıtma

İç Mekan Soğutma - Isıtma

Bütün Çeşitler - Tüm Markalar

Bütün Fancoil Çeşitleri - Tüm Markalar

Fancoil Klima Bakımı

 

Merkezi sistemlerde istenilen odaların veya hacimlerin iklimlendirilmesi için oldukça etkili cihazlardır. Merkezi sistemli fan coil klimalar birçok alanda aynı anda faaliyet göstermesi sebebiyle bakımlarının düzenli olarak yaptırılması oluşabilecek problemlerin önüne geçmek için son derece önemlidir.

Farklı kapasitelerde, iki borulu veya birçok alanın aynı anda ısıtma ve soğutmasının birlikte yapılmasının istendiği bina kullanımlarına elverişli, dört borulu olarak üretilmektedir. Bakım yapılmadığı takdirde cihazlarda istenmeyen arızalarla karşılaşıla bilinir ve bu durum  birçok kişiyi aynı anda mağdur edebilir.

Hastalık Riskini Ortadan Kaldırın

Bakımı yapılmayan fancoiller ideal filtreleme yapamayacağından toz ve partiküller ortamda kalır, küf mantarları oluşmasına neden olurlar. Bu da baş ağrısı, sinüzit, kronik yorgunluk, burun kanaması, yüz felci, astım, alerji ve lejyoner gibi ciddi hastalıklara yol açabilir” oysa sadece periyodik bakımlarla bu riskleri ortadan kaldırıp fancoilleri sağlığımız için faydalı bir hale getirebiliriz.

 

Kusursuz Performans İçin Ekonomik Çözümler

Fan coil klima ana olarak bakır boru alüminyum kanat serpantin, üç devri kullanılan genelde altı devirli motor, fan ve kasetten oluştukları için bakım işlemleri oldukça ince bir işçilik istemekte olup mutlaka profesyonel kurumlardan servis desteği alınmalıdır.

Fan coil iklimlendirme sistemlerinde drenaj sistemi diğer cihazlardan ayıran en belirgin özelliği olup, drenaj hatlarında suyun rahat akışında problem yaşanmaması açısından düzenli aralıklarla bakımının yapılması gerekecektir.

TAGS - Anahtar Kelimeler

 ics mühendislik,icsistem fancoil bakımı servisi tamiri,fan coil bakımı,fancoil ısıtma bakımı,fancoil soğutma bakımı,servisi tamiri,çiller bakımı tamiri,servisi,ısıtma bakımı,servisi,tamiri,rooftop servisi,tamiri,bakımı,batarya,fiyatı,batarya değişimi,batarya tamiri,serpantin tamiri,serpantin servisi,klima santrali ısıtma tamiri,servisi ,otel,hastane,plastik fabrikası,Klima Bakım Hizmetleri fancoil bakımı fancoil servisi fancoil filitresi , bakım anlaşması fancoil motoru fancoil termostatı Orta Statik Basınçlı Tip Fancoil
Kasetli Döşeme Tipi Fancoil Duvar Tipi Fancoil Kaset Tipi Fancoil Gizli Tavan/Döşeme ,Tipi Fancoil Kasetli Tavan/Döşeme Tipi Fancoil Yüksek Statik Basınçlı Tip Fancoil, 
Alarko Carrier Fancoil Servisi,Aldağ Fancoil Tamir Servisi,Gizli Tavan Tipi Fancoil Tamir Servisi,Hassas kontrollü klima tamir bakım servisi,Merkezi sistem klima tamir servis,iChiller Tamir Bakım Servisi,Rooftop Tamir Bakım Servisi,Lennox soğutma sistemleri servisi ve tamiri,Aldağ Fancoil Endüstriyel Isıtma Soğutma Cihazları,Carrier Fancoil Endüstriyel Isıtma Soğutma Cihazları,Ciat Fancoil Endüstriyel Isıtma Soğutma Cihazları,Climaveneta Fancoil Endüstriyel Isıtma Soğutma Cihazları,Clivet Fancoil Endüstriyel Isıtma Soğutma Cihazları,Lennox Fancoil Endüstriyel Isıtma Soğutma Cihazları,McQuay Fancoil Endüstriyel Isıtma Soğutma Cihazları,Rhoss Fancoil Endüstriyel Isıtma Soğutma Cihazları,Roca Fancoil Endüstriyel Isıtma Soğutma Cihazları,Teba Fancoil Endüstriyel Isıtma Soğutma Cihazları,Trane Fancoil Endüstriyel Isıtma Soğutma Cihazları,York Fancoil Endüstriyel Isıtma Soğutma Cihazları,Alp Fancoil Endüstriyel Isıtma Soğutma Cihazları,aldağ fancoil servisi, fancoil tamiri, fancoil bakımı,ferroli fancoil servisi, fancoil bakımı, fancoil tamiri,teba fancoil servisi, fancoil tamiri, fancoil bakımı,alarko fancoil servisi, fancoil bakımı, fancoil tamiri,carrier fancoil servisi, fancoil tamiri, fancoil bakımı,mcquay,fancoil tamiri,fancoil bakımı,bakım anlaşması,soğutma servisi,klima servisi,chiller klima servisi,chiller soğutma servisi,çiller fancoil servisi,çiller fancoil tamiri,ankara fancoil,ankara fan coil,ankara klima tamiri

 • Chiller Servisi

 • Chiller Satışı

 • Chiller Onarımı

 • Chiller Arıza Kodları Çözümü

 • Chiller Kurulumu

 • Chiller Otomasyonu

 • Chiller Kompresör Değişimi

 • Chiller Kompresör Onarımı

 • Chiller Arıza Keşfi

 • Soğutma Kompresörü Servisi

 • Vidalı Kompresör Servisi

 • Evaporatör Değişimi

 • Evaporatör Onarımı

 • Evaporatör Boru Değişimi

 • Shell-Tube Onarımı

 • Kondenser Tamiri Kaynağı

 • Kondenser Değişimi

 • Bakım Sözleşmesi

 • Bakım Anlaşması

 • Rooftop Klima Servisi

 • VRF Klima Servisi

 • VRF Klima Bakımı

 • Isı Pompası Servisi

 • Isı Pompası Bakımı

İletişim
 

Merkez

Batı Sitesi Mahallesi, 2308. Sk. No:60, 06370 

Gersan Sanayi Sitesi

Yenimahalle/ANKARA

 

Adres-2

Uzunçayır Yolu Cad. No:12 Hasanpaşa

Kadıköy / İSTANBUL 

 

İCS Isıtma Soğutma Klima Sistemleri ve Mühendislik Hizmetleri İç ve Dış Tic. A.Ş.

 

Tel : 0312 276 0 445

Faks : 0850 969 1051

Whatsapp: 0532 063 4 053

 Email : info@icsistem.com

“Ziyaret etmekte olduğunuz işbu web sitesi ve içinde yer alan tüm eserler İCS MÜHENDİSLİK’ e aittir. Web sitesinin kullanımı ile ilgili şartlar aşağıda belirlenmiştir. Bu web sitesinin yazı, resim, grafik, animasyon, video vb. Içerikleri, şirket logoları, markaları ve web sayfalarının layoutu dahil olmak üzere olarak tüm içeriği, fikri ve sınai mülkiyet hakları mevzuatı kapsamında ilgili Kanunlar ve diğer yasal düzenlemelerce koruma altındadır. Sayfa içeriklerinde yer alan herhangi bir görselin, yazının veya diğer unsurların kopyalanması, alıntı yapılması, değiştirilerek veya üzerinde herhangi bir teknikle oynama yapılarak kullanılması, değiştirilmesi, yayımı ve dağıtımı yasaktır. Web sitesine ulaşmak suretiyle web sitesinde yer alan fikri mülkiyet hakları kapsamındaki hiçbir unsurun kullanımı ile ilgili lisans hakı ve diğer haklar elde edilmeiş sayılmaz ve hiçbir surette bu anlama gelmez. Web sitesinde yer alan tüm içerikler, bilgiler ve koruma altıdaki fikri mülkiyet, İCS MÜHENDİSLİK’ in yazılı izni olmadan hiçbir şekilde kopyalanamaz, çoğaltılamaz, dağıtılamaz, yeniden yayınlanamaz, sunulamaz, gönderilemez ve aktarılamaz. ve başka şekilde kullanılamaz, kullandırılamaz. Web sitemizi kullandığınızda, bu hüküm ve koşulları okumuş, anlamış ve onlara bağlı kalacağınızı kabul etmiş olmaktasınız.” Ayrıca belirtmek üzere; yetkili servis ve yetkili satış hizmeti verdiğimiz markalar haricinde özel servis hizmeti verdiğimiz markalar için logo ve markalardan bağımsız olarak servis hizmeti vermekteyiz.

© 2015 - 2019 powered by ISAS. ICS Engineering INC.