ISI POMPASI SERVİSİ - BAKIMI - BAKIM SÖZLEŞMESİ

Isı pompası, dışarıdan enerji verilmesi ile düşük sıcaklıktaki bir ortamdan aldığı ısıyı yüksek sıcaklıktaki ortama veren bir makinedir. Kışın ısıtma maksadı ile kullanılan ısı pompası, yazın da soğutma için kullanılabilir.

Bir ısı pompasının en önemli karakteristiği performans katsayısıdır (COP). Verimli bir sistemin COP değerleri tipik olarak 4'e eşittir, yani sisteme girilen her bir birim girdi karşılığında 4 birim enerji hasıl olur. 

Soğutma makineleri ve ısı pompaları aynı çevrimi gerçekleştirirler fakat kullanım amaçları farklıdır. Isı pompasının amacı bir ortamı sıcak tutmaktır. Bu işlevi yerine getirmek için düşük sıcaklıktaki bir ısıl enerji deposundan alınan ısı, ısıtılmak istenen ortama verilir. Düşük sıcaklıktaki ısıl enerji deposu genellikle soğuk çevre havası, kuyu suyu veya toprak, ısıtılmak istenen ortam ise bir evin içidir.

Son derece çevreci bir çevrime ve çalışma prensibine sahiptir.

 

İCS Mühendislik olarak,NIBE,Daikin,Samsung,LG,Hitachi,Panasonic ve diğer tüm markalara servis, bakım, bakım anlaşması hizmeti vermekteyiz.

 

 

Soğutma çevrimi ile aynı çevrimi kullanan ısı pompaları enerji tasarruflarını muhafaza edebilmek,efektif çalışma performansı göstermek,arıza ihtimalini düşürmek için bakımı düzenli yapılması gereken cihazlardır.İCS Mühendislik olarak uzman ekibimiz ile profesyonel bakım hizmeti sunmaktayız.

Plansız bakım ve Periyodik bakım anlaşmaları hizmeti sunmaktayız.

 

Soğutma - Isıtma - Sıcak Kullanım suyu ihtiyacı için kullanılan Isı pompaları için uygun fiyat ile periyodik bakım hizmeti vermek için İCS Mühendislik olarak periyodik bakım anlaşmaları yapmaktayız.Böylece cihazlarınızın tüm sorumluluğunu alıyoruz.Onlarca büyük kurum ve kuruluş ile chiller,klima santrali,fancoil,vrf ve rooftop klima bakım sözleşmesi ile çalışmaktayız.

İCS Mühendislik olarak; Klima santrali,Hassas klimalar,Paket hijyenik klima santralleri,Rooftop Klimalar,Chiller soğutma gurupları,Fancoil üniteleri,Vrf klima sistemleri,Soğutma kompresörleri,Hava Kurutma cihazları, Nem alma santrallerine ve Isı Pompalarına ait tüm yedek parça hizmet desteği sunmaktayız.

İCS Mühendislik olarak,NIBE,Daikin,Samsung,LG,Hitachi,Panasonic ve diğer tüm markalara servis, bakım, bakım anlaşması hizmeti vermekteyiz.

Arama haritası anahtarları ve Etiketler

ısı pompası nedir,ısı pompası nasıl çalışır,ısı pompası markaları,ısı pompası çeşitler,ısı pompası fiyatları,ısı pompası servisi,ısı pompası tamiri,ısı pompası soğutma,ısı pompası ısıtma,ısı pompası çevrimi,ısı pompası ankara,ısı pompası kurulumu,ısı pompası elektrik,ısı pompası bakım sözleşmesi,ısı pompası chiller,ısı pompası klima,ısı pompası nibe,ısı pompası daikin,ısı pompası samsung,ısı pompası lg,ısı pompası yerden,ısı pompası toprak,ısı pompası kaynaklı,ısı pompası sistemleri,ısı pompası seçimi,ısı pompası ile ısıtma,ısı pompası ile soğutma,ısı pompası arızaları,ısı pompası,arıza kodları,ısı pompası bakım anlaşması,ısı pompası bakım sözleşmesi,ısı pompası bakımı,ısı pompası bakım,ısı poması servis,ısı pompası,ısı pompası termosifon,ısı pompası montajı,ısı pompası çalışma prensibi,toprak kaynaklı ısı pompası,ısı pompası maliyeti,ısı pompası uygulamaları,daikin ısı pompası,daikin ankara,chiller ısı pompası,rooftop ısı pompası,havadan suya ısı pompası fiyatları,toprak kaynaklı ısı pompası fiyatları,viessmann ısı pompası fiyatları,ısı pompası nedir ne işe yarar,Isı pompası Vikipedi,neden ısı pompası kullanmalıyız,solimpeks ısı pompası,ics mühendislik ısı pompası,ics ankara,ics soğutma,ics soğutma sistemleri

 • Chiller Servisi

 • Chiller Satışı

 • Chiller Onarımı

 • Chiller Arıza Kodları Çözümü

 • Chiller Kurulumu

 • Chiller Otomasyonu

 • Chiller Kompresör Değişimi

 • Chiller Kompresör Onarımı

 • Chiller Arıza Keşfi

 • Soğutma Kompresörü Servisi

 • Vidalı Kompresör Servisi

 • Evaporatör Değişimi

 • Evaporatör Onarımı

 • Evaporatör Boru Değişimi

 • Shell-Tube Onarımı

 • Kondenser Tamiri Kaynağı

 • Kondenser Değişimi

 • Bakım Sözleşmesi

 • Bakım Anlaşması

 • Rooftop Klima Servisi

 • VRF Klima Servisi

 • VRF Klima Bakımı

 • Isı Pompası Servisi

 • Isı Pompası Bakımı

İletişim
 

Merkez

Batı Sitesi Mahallesi, 2308. Sk. No:60, 06370 

Gersan Sanayi Sitesi

Yenimahalle/ANKARA

 

Adres-2

Uzunçayır Yolu Cad. No:12 Hasanpaşa

Kadıköy / İSTANBUL 

 

İCS Isıtma Soğutma Klima Sistemleri ve Mühendislik Hizmetleri İç ve Dış Tic. A.Ş.

 

Tel : 0312 276 0 445

Faks : 0850 969 1051

Whatsapp: 0532 063 4 053

 Email : info@icsistem.com

“Ziyaret etmekte olduğunuz işbu web sitesi ve içinde yer alan tüm eserler İCS MÜHENDİSLİK’ e aittir. Web sitesinin kullanımı ile ilgili şartlar aşağıda belirlenmiştir. Bu web sitesinin yazı, resim, grafik, animasyon, video vb. Içerikleri, şirket logoları, markaları ve web sayfalarının layoutu dahil olmak üzere olarak tüm içeriği, fikri ve sınai mülkiyet hakları mevzuatı kapsamında ilgili Kanunlar ve diğer yasal düzenlemelerce koruma altındadır. Sayfa içeriklerinde yer alan herhangi bir görselin, yazının veya diğer unsurların kopyalanması, alıntı yapılması, değiştirilerek veya üzerinde herhangi bir teknikle oynama yapılarak kullanılması, değiştirilmesi, yayımı ve dağıtımı yasaktır. Web sitesine ulaşmak suretiyle web sitesinde yer alan fikri mülkiyet hakları kapsamındaki hiçbir unsurun kullanımı ile ilgili lisans hakı ve diğer haklar elde edilmeiş sayılmaz ve hiçbir surette bu anlama gelmez. Web sitesinde yer alan tüm içerikler, bilgiler ve koruma altıdaki fikri mülkiyet, İCS MÜHENDİSLİK’ in yazılı izni olmadan hiçbir şekilde kopyalanamaz, çoğaltılamaz, dağıtılamaz, yeniden yayınlanamaz, sunulamaz, gönderilemez ve aktarılamaz. ve başka şekilde kullanılamaz, kullandırılamaz. Web sitemizi kullandığınızda, bu hüküm ve koşulları okumuş, anlamış ve onlara bağlı kalacağınızı kabul etmiş olmaktasınız.” Ayrıca belirtmek üzere; yetkili servis ve yetkili satış hizmeti verdiğimiz markalar haricinde özel servis hizmeti verdiğimiz markalar için logo ve markalardan bağımsız olarak servis hizmeti vermekteyiz.

© 2015 - 2019 powered by ISAS. ICS Engineering INC.